USTAOĞLU ARAKLIDA SANAYİ SİTESİNİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

-- Vali İsmail Ustaoğlu, Araklı İlçesini Ziyaret Ederek ‘Küçük Sanayi Sitesi’nin Açılışını Gerçekleştirdi

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Araklı ilçesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

İlçede ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Ustaoğlu, Kaymakam Mehmet Nuri Çetin’den ilçedeki çalışmalar hakkında brifing aldı.

Vali Ustaoğlu, kaymakamlık ziyaretinin ardından Araklı Belediyesine geçti. Burada Belediye Başkanı Recep Çebi Vali Ustaoğlu’na ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi sundu.

İlçe ziyaretlerine önem verdiğini söyleyen Vali Ustaoğlu, “Ziyaretlerimiz ile ilçelerimizi daha yakından tanıyor, öne çıkan yönlerini tespit etmeye çalışıyoruz” dedi.

Vali Ustaoğlu ziyaretlerinin ardından Araklı Küçük Sanayi Sitesinin açılış törenine katıldı. Vali burada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la telekonferans üzerinden canlı bağlantı kurdu.  İstanbul’da düzenlenen 'Yatay Şehirleşme ile 50 Bin Yeni Sosyal Konut' programı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Vali Ustaoğlu eş zamanlı olarak Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından 65dönüm arazi üzerinde kurulan ve içerisinde 216 dükkânın yer aldığı ‘Küçük Sanayi Sitesinin’ açılışını yaptılar.

Araklı Küçük Sanayi Sitesi’nin açılışına Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Recep Çebi ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber