2. AKÇAABAT ÇOCUK TİYATROLARI ŞENLİĞİ

Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü,  çocuklara yönelik tiyatro şenliğinin bu yıl ikincisini düzenledi.

10 – 13 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Akçaabat Çocuk Tiyatroları Şenliğine Trabzon Devlet Tiyatrosu, Erzurum Medya Sanatevi, Trabzon Büyükşehir Tiyatrosu ve Ayışığı Sahnesi adlı gruplar katıldı.

Organizasyon sonunda konuşan Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Turhan Bektaşoğlu, çocuklara yönelik düzenlenen buetkinlik ile çocuklarımız bu kısa zaman diliminde tiyatro oyunlarını ilgiyle izlediler. Tiyatro grupları tarafından da eğitici bilgiler eğlenceli bir dille çocuklara anlatıldı.Katılan çocuklaraçeşitli dergi ve hediyeler de verildi. Mart ayında düzenlediğimiz Erol Günaydın Tiyatro Günlerine ve şimdiki Çocuk Tiyatroları Şenliğimize destek veren Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürü Uğur Keleş ve tüm ekibine, ayrıca diğer katılan tiyatro gruplarına, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220