HASTANE DEĞİL SANKİ 5 YILDIZLI OTEL

Trabzon il Sağlık Müdürlüğü Trafından başlatılan ve TOKİ tarfından tamamlanan hastanede tam olarak. 7 Kasım 2016 tarihi itibariyle hizmete açılışı gerçekleşen hastanede tıbbi donanım olarak 62 diş ünite, 1 tomografik diş röntgeni, 1 panoramik diş röntgeni, 5 apikal diş röntgen cihazının olduğu ve 5 yataklı servisi ve 4 üniteli ameliyathanesinin mevcut olduğu bilinmektedir.

Öte yandan,24 saat hizmet veren açil servisi ve Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi genel anestezi altında engelli, çocuk ve erişkin hastalar başta olmak üzere diş tedavi hizmeti sunacak donanıma sahip olduğu belinmektedir.


Trabzon Agız ve Diş Sağlıgı Hastanesi Başhekimi Mustafa Başkan Yönetiminde bulunan hastaneye ilk girişte güler yüzleriyle karşılayan güvenlik görevlisinden tutun ilk muracaat yeri olan danışma masasındaki personelin güler yüzle karşılaması ve yönlendirmesi ilk girişte sanki hastaneye değilde 5 yıldızlı otele gelmiş bir havası oluşturuyor.


Trabzon Agız ve Diş Sağlıgı Hastanesi doktorlarından hemşirelerinden yardımcı personelenini dahil hasta ve hasta yakınına kadar yaklaşması ayrı bir güzelik katıyor.
Bu kadar güzelliklerin yanında doktor koltuguna oturduktan sonra deniz manzarası eşliğinde mayne olmak tedavi olmak çok ayrı bir güzeliktir.


Özellikle Hastanenin engelli ve özürlülere verdiği hizmet taktire şayan denecek bir yaklaşımda hastanenin içersine giren engelli ve özürlü kişiler hastaneye geldiklerini anlamamaktalar sebebi ise az önce bahsettiğim güler yüzlü doktorundan hemşiresinden yardımcı personelinden hatta dedavi olacaksa anestecisinden tüm personelin sabırla ve metanetle dinlemesi tedaviyi uygulaması ayrı bir güzelik katıyor.


Özelikle engelli ve özürlü hasta yakınları bizler için burası bulunmaz bir yer çünkü her hastalık önemli ama diş sağlıgı daha önemli bizlere dişlerini göstermeyen kızımız oğlumuz yakınımız buradaki doktorlara daha rahat gösteriyor ve mayne oluyorlar yapılan maynenin ardındanda tedavisini oluyorlar bizler için çok önemli bir yer burası burada olan ve bizleri sabırla dinleyen başta başhekimi doktoru hemşiresi yardımcı personeli olmak üzere hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz dediler


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber