banner128

24 Haziran milad olacaktır

Acısu Bahar Şenliklerine katılan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 24 Harizan'ın Türkiye Cumhuriyeti tarihinde büyük bir dönüm noktası olacağını söyledi.  

Yoğun katılımın yaşandığı şenlikte hemşehrilerine seslenen Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesinin mahalle yollarındaki çalışmalarına dikkat çekerken, "Son 4 yılda yollarımıza 1 milyon ton asfalt serdik. Bu yılkı hedefimiz 350-400 bin ton asfalt sermektir. Asfaltlama çalışmalarımız için belediyemize ciddi şekilde kaynak temini sağlayan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat Albayrak'a Trabzon halkı adına birkez daha teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Değerlendirmesinde 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken Gümrükçüoğlu özetle şunları kaydetti: "24 Haziran devletimizin tarihinde yeni ve büyük bir dönemin başlayacağı tarihtir. 2002'de harap ve bitap şekilde bir ülke devralan Sayın Cumhurbaşkanımız, 16 yılda yeni bir Türkiye oluşturmuştur. Bu ülkenin yolunz daha da hızlı adımlarla, daha güçlenerek devam etmesi için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçilmiştir. Şimdi 24 Haziran'da bu sistemin ilk seçimini yapacağız. Erdoğan'dan öncdki yılları çok iyi bilen halkımız 24 Haziran'da bir kez daha sandıkları patlatacaktır. Sayın Cumhurbaskanımız rekor oy ile göreve seçilecektir. 24 Haziran ülkemizin tarihinde buyük bir milad olacaktır."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220