AK PARTİ ARSİN ADAYI, MÜHENDİS KÜÇÜK RAKİP TANIMIYOR 

ARSİN’İN “SU” DİYE BİR  SORUNU KALMIYOR 

Mühendis Küçük, “İlçemizde bölgenin içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılamak üzere modern arıtma teknolojileri ile donatılmış bir su arıtma tesisini tamamlayacağız. Ayrıca kullanım sonrası oluşan evsel ve endüstriyel atık suların, çevreye zarar vermeden doğaya geri kazandırmak için tasarlayacağımız Arsin Atık Su Arıtma tesisimizi ilçemize kazandıracağız.” ifadelerini kullandı. 

“ARSİN’E 5,5 MİLYON  DOLARLIK DEV YATIRIM”

Trabzon’un Arsin ilçesinin devasa bir hizmetin eşiğinde olduğunu belirten Küçük, “Avrupa Birliği projesi kapmasında Trabzon’da Arsin için 5,5 milyon dolarlık bir projenin temelleri atıldı. Bu proje içerisinde merkez mahallemiz dahil 36 mahallemizin içme suyu ve şebeke hattı yenilenecek. Arsinimize hayırlı ve uğurlu olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

“VİZYON PROJELER İLE  ARSİN’E HAZIRIZ”

Arsin için hazırlanan vizyon projelerle devir alınacak olan bayrağı bir adım yukarı taşıyacağını belirten Küçük, “Her daim Arsin’in faydasını düşünüyoruz. Biz bu yola gönül verdik. Hangi projenin hangi çalışmanın Arsin’e fayda sağlayacağını biliyoruz. Arsin’de ikamet eden her vatandaşımız gibi buranın gelişmesine talibiz. Geliştirecek ve yenileştirecek olan yine AK Parti’dir. Vatandaşımız bunun bilincinde ve farkındadır.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber