AK PARTİ ARSİN’DE REKOR PEŞİNDE 

Arsin halkı, hem Küçük’e hem de AK Parti’nin belediyecilik anlayışına büyük bir güven duyuyor.  

AK BELEDİYECİLİK ŞAHISLARA  ÖZGÜ DEĞİLDİR 

Cumhur İttifakı Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat mühendisi İbrahim Küçük, “AK Belediyecilik anlayışı sadece şahıslar üzerinden ilerlemez. Bizim kendimize ve davamıza olan inancımız tam. Arkamızda Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve çok kıymetli teşkilatlarımız ile vâdettiğimiz projeleri bir bir yerine getireceğiz. Arsin için kapısını çalacağımız bakanlarımız, milletvekillerimiz ve bürokratlarımız var. Teşkilatlarımızın ve hemşehrilerimizin teveccühü ile Belediye Başkanı seçildiğimiz zaman tüm zamanımızı ve enerjimizi Arsin için harcayacağız.“ dedi. 

GEÇMİŞİMİZ, GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR

31 Mart akşamı sandıktan zaferle çıkıp, göreve geldiğinde her kesimi kucaklayacağını belirten Küçük, “Arsin için ortak aklı ön plana çıkartacağız. Belediyecilik bizim işimiz, AK Belediyecilik vizyonu ile geçmişte yaptığımız işler geleceğimizin teminatıdır. 31 Mart’ta kazanacağımız zafer ile birlikte Arsin’de takdir görecek projeleri şehrimizle buluşturacağız.” diye konuştu.

ARSİN’E CUMHUR’UN  MÜHRÜNÜ VURACAĞIZ 

31 Mart Mahalli İdareler seçimi kapsamında çalışmalarını sürdüren AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük, Cumhur İttifakı’nın sandıktan güçlü şekilde çıkacağını belirtti. Cumhur İttifakı olarak çalışmalarını kesintisiz bir biçimde sürdürdüklerini belirten Küçük, “Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Arsin İlçe Başkanlığı ile birlikte sergilediğimiz çalışmalar örnek teşkil eder durumda. Biz biriz ve beraberiz.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber