ARSİN’DE MİTİNG GİBİ MAHALLE BULUŞMASI

ARSİN KARARLI  BAŞDURAK KARARLI

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi İbrahim Küçük, “Başdurak kararını vermiş bu açık ve net. Bizim yapacağımız çalışmalara ve projelere güveni tam, inancı tam bir Başdurak görüyorum karşımda. Yaptığımız ve yapacağımız işlerin ne denli faydalı olacağına canı gönülden inanmış bir Arsin ve Başdurak ile yola devam diyoruz.” ifadelerini kullandı. 

HER BAŞARILI ERKEĞİN ARKASINDA BİR… 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu’nun da katıldığı iftar programının ardından Köseoğlu, “Trabzon’un en genç belediye başkan adayı İbrahim Küçük Başkanımızın arkasında bu denli büyük bir destek olduğu müddetçe başkanımız Arsin için her zaman elinden geleni yapacaktır. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler ama İbrahim başkanımızın arkasında hem tüm Arsin var hem de eşi var. En önemlisi de Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun AK Teşkilatı her daim Arsin için, Trabzon için hazır ve kararlı…” ifadelerini kullandı. 

ARSİN İÇİN DURMAK YOK

Burada toplanan kalabalığa konuşan Başkan adayı Küçük, “Biz belediyede veya makamda oturmaya talip değiliz. Genciz, enerjimiz var ve var olan enerjimizi Arsin için harcamak istiyoruz. Bizim talip olduğumuz şey makam değil, Arsin’in ve Arsinlinin geleceği. Hamd olsun hemşehrilerimiz de bunun farkında. Elimizi taşın altına koyacağız.“ ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber