ARSİNLİLER İSTANBUL’DA BULUŞTU 

ARSİNLİLER İSTANBUL’DA İFTAR SOFRASINDA 

Cumhur ittifakı Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük, davet edildiği Arsinliler iftar programına katılarak hemşehrileriyle buluştu. Burada Arsinlilere hitap eden Küçük, “Cumhurbaşkanımızın takdir ve tensipleri, teşkilatımızın desteği ve Arsin halkının ilgi, alaka ve teveccühüyle Arsin Belediye Başkan Adayı olarak gösterildik.” ifadelerini kullandı. 

AK PARTİ GENÇLERİN PARTİSİDİR 

İstanbul’da hemşehrileriyle iftar sofrasında buluşan Küçük, “Trabzon’un en genç belediye başkan adayıyız. Bu durumdan da AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın gençlere ne derece önem verdiğini ve AK Parti’nin gençlerin partisi olduğunu görmüş olduk. Gençliğimizin vermiş olduğu enerji ve azimle, projelerimizle, inatçılığımızla Arsin’e elimizden geleni yapacağız.” dedi. 

ARSİN’İN GELECEĞİ SOSYAL BELEDİYECİLİK 

Küçük, “Güngören Belediye Başkanımız Sn. Bünyamin Demir de yanımızda. Biz de başkanımızın yaptığı işleri ve çalışmaları örnek alarak hanım kardeşlerimizin ve gençlerimizin eğitimiyle, sosyal faaliyetleriyle ilgili etkili projelerimiz var. Bu projeler ışığında inşallah dönemimizde Arsin AK Belediyeciliğin ne denli etkili ve başarılı olduğunu bir kez daha göreceğiz. 

“BENİM 5 YIL ÖNCEKİ HALİM” 

Trabzonlu Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, “Belediye Başkan Adayı arkadaşımız burada. Benim de 5 yıl önceki hallerim geldi aklıma başkanımı görünce. Hem mühendis hem 37 yaşında, yaptığı ve yapacağı işlere güveni tam. Cumhurbaşkanımızın bir özelliği var; gençlere A takımında yer veriyor yedek kulübesinde bırakmıyor.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber