banner128

BAKAN SOYLU İl KADIN KOLLARI KONGRESİ'NE KATILDI

Bakan Soylu Yasak getirmedik, 1 Mayıs'ı herkes istediği şekilde kutlayacakEKİl KADIN KOLLARI KONGRESİ'NE KATILDIİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, basın mensuplarıyla düzenlediği toplantının ardından partisinin...

Trabzon-Bakan Soylu Yasak getirmedik, 1 Mayıs'ı herkes istediği şekilde kutlayacak

Bakan Soylu Yasak getirmedik, 1 Mayıs'ı herkes istediği şekilde kutlayacak

İl KADIN KOLLARI KONGRESİ'NE KATILDI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, basın mensuplarıyla düzenlediği toplantının ardından partisinin İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı. Salonda kadın partililerce hazırlanan üzerinde Bakan Soylu'nun da fotoğrafının yer aldığı 'Terörün korkulu rüyası, şehrimizin soylu evladı, bu şehir seni tanıdıkça çok sevdi' şeklinde yazılı dev pankart dikkat çekti.

Kongrede partili kadınlara seslenen Bakan Soylu, 24 Haziran seçimlerine ilişkin mesajlar verdi. Seçimlerde rakiplerinin CHP olmadığını belirten Bakan Soylu şöyle konuştu'Bu seçimin ne olduğunu, karşımızdaki siyasi rakibin kim olduğunu iyi anlayasınız diye anlatıyorum. Bu seçimde rakibimiz CHP değildir. Şu veya bu parti değildir. Bu seçimde bizim rakibimiz yüz yıllık vesayettir, küresel karanlık bir zihniyettir. Bu seçimde bizim karşımızda olan asıl siyasi rakipler Altay tankından rahatsız olanlardır, Atak helikopterinden rahatsız olanlardır; Cirit füzemizden, Bayraktar İnsansız Hava aracımızdan, Hürkuş'tan rahatsız olanlardır. Yerli ve milli silahlarıyla kararlılıkla, kimseyi dinlemeden, kimsenin aklına uymadan Türkiye'nin terörle mücadelesini sürdürmesinden rahatsız olanlardır. Bugün bizim karşımızda olan Cephe, Türkiye'nin kalkınmasından, büyüme rakamından, dünyanın en büyük havaalanını yapmasından, altyapı yatırımlarını tamamlamasından rahatsız olanlardır. Size bu seçimin ne seçimi olduğunu anlatmak zorundayım. Bu seçim bizim tam bağımsız yarınlara adım atacağımız seçimdir. Bu seçim, vesayetin bütün kırıntılarını temizleyeceğimiz. Bu seçim, 16 yıldır sizlerin emeğiyle, alın teriyle güçlenen, büyüyen Türkiye'nin artık yepyeni bir yola çıktığı seçimdirö Öte yandan tek liste ile gidilen kongrede Bahar Ayvazoğlu AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanlığı'na seçildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220