BTP li Ayvaz; Cumhuriyet’le Yaşıt Renklerimize Sevdalıyız, Aşığız..

Ayvaz, bölgemizin şehrimizin tanıtımında büyük katkı sağlayan, yıllarca dünyanın her tarafında adının anılmasında etkili olan vesile olan, kırmızı beyaz renklerimiz için hayallerimiz var.  Genel başkanımız Hüseyin Baş  Bey’in yola çıkarken “var mı hayalimiz” derken aslında ülkemiz adına, gençliğimiz adına,  geleceğimiz adına,  tüm her şeyi içine alan geniş çaplı hayaller adına, var bir hayalimiz demişti.
İşte benim de Akçaabat için çocukluğumdan bugüne hayallerim var, bunların arasında kırmızı beyaz renkler, Sebatımız var .
Bağımsız Türkiye Partisi Akçaabat Belediye başkanı adayı Samet ayvaz sözlerini şu şekilde tamamladı .
Şehrimize bir şeyler yapıldığını ifade edenler, var olanları yıkmasınlar yeter tavsiyemiz. 
Hani yıllardır iddia edilen, spor kültür turizm şehri Cumhuriyet  le yaşıt sevdamız, Sebat ımızın bir yeşil sahası bile yok.
Bu nedenle dün galibiyet sevincini bize yaşatan takımımızın maçının nerede oynandığının , niçin Akçaabat’ta oynanmadığının altını çizerek dikkatinizi çekmek isterim.
 Bu vesile ile Akçaabat’ın asırlık takımı, sayısız başarısı ile en kısa sürede halkımıza kazandıracağımız stadyum sayesinde,  aile sıcaklığında nesillerimizin, keyifle takımlarını  destekleyecekleri yeni yuvasına kavuşma dileği ile, hemşehrilerimizin onayını istiyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber