banner238

BTP’DEN AÇIKLAMA Yazıktır günahtır..!

Burası Trabzon’un Akçaabat ilçesi ve görüntüde yer alan konteyner ise, maalesef her şeyimizi emanet ettiğimiz polis teşkilatımıza ait Emniyet Müdürlüğü.

Daha önce Akçaabat Adliye binası yanında bulunan Emniyet Müdürlüğü binası, bundan tam 13 ay önce yıkılmıştı.
13 aydır inşası başlanmadan iptal olan ihalelerin faturası, adeta can güvenliğimizi korumakla görevli olan polis teşkilatımıza kesiliyor. 
2019 yılında İlçenin Kavaklı Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve yıllardır yarı açık cezaevi olarak kullanılan binanın yıkılarak, yerine  Akçaabat Adliyesi yapılacağı açıklanmıştı.
Akçaabat İlçesinde 4 tane ihalesi iptal olan bir Adliye binası söz konusu.
Akçaabat Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Hizmet Binasının yapım işi ihalesi, ihaleye geçerli teklif veren istekli çıkmaması nedeniyle iptal edilmişti. 
13 ay boyunca ve yakıcı yaz sıcaklarına rağmen Yaylacık Mahallesi sahilinde konuşlu konteyner içinde hizmet veren  Akçaabat Emniyet Müdürlüğü, çok zor koşullara rağmen görevini tam anlamıyla sürdürme başarısını gösteriyor.
Yaklaşan kış soğukları karşısında, çok özel ve hayati bir görevi yerine getiren Akçaabat Emniyeti’nin, daha fazla mağdur edilmemesi gerekmektedir.
Herkesin yatağında rahat uyumasını sağlayan, bu kahraman polislerdir.
En kısa süre içerisinde tam teşekküllü bir Emniyet binasının Akçaabat’a kazandırılmasının sıkı takipçisi olacağız.
Kahraman Türk polisimiz için yapılacak her türlü iyileştirme, ifa ettikleri bu kutsal görevleri dolayısıyla az bile kalacaktır.
Olağanüstü zor şartlar karşısında konteyner içerisinde 13 aylık bir dönemi geride bırakan Akçaabat Emniyeti ve personelini, canı gönülden tebrik ediyoruz.

Hacı GAYDAN
Bağımsız Türkiye Partisi
Trabzon İl Basın Sözcücü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber