banner237
banner238

“CHP Gençliği adına başvuru yapıyorum”

Yerel seçim sürecinde adaylık başvuruları devam ediyor. Özellikle belediye meclis üyeliklerine ciddi bir talep var. Cumhuriyet Halk Partisi Ortahisar İlçe Başkanlığından her gün başvuru fotoğrafları geliyor. Son olarak CHP Ortahisar Yönetim Kurulu Üyesi, Onur Sungur meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu duyurdu. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in genç kotası vurgusundan sonra aday adaylığı açıklayan Sungur, CHP’nin şu an Trabzon’daki en genç adayı konumunda. 1995 yılında Trabzon Ortahisar doğumlu olan Sungur, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Uluslararası ilişkiler mezun. Ayrıca yerel yönetimler alanında yüksek lisans yaptı. Şu an özel firmada tıbbi tanıtım temsilcisi olarak görev yapıyor. Onur Sungur aynı zamanda CHP Eski Arsin İlçe Başkanı Kemal Sungur’un da oğlu.

“ŞEHRİMİZİN GELCEĞİNE YÖN VERECEĞİZ”
Ortahisar CHP Belediye Meclis Aday Adayı Onur Sungur yaptığı yazılı açıklamada gençlik vurgusu yaparak, “Yapmış olduğum bu aday adaylığı başvurusu; Onur Sungur adına yapılmış bir başvuru değil Cumhuriyet Halk Partisi Gençliği adına yapılan bir başvurudur. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bütün ümidim gençliktedir, sözünü şahsıma ilke edinerek, gençlerle birlikte güçlü projeler geliştirme ve gençlerin beklentilerini karşılama vizyonu ile yola çıkıyorum.  Gençliğimizin dinamizmi ve samimiyeti ile birlikte sizlerin güvenini kazanarak,
iehrimizin geleceğine hep birlikte yön vermek adına, belediye meclis üyesi aday adaylığımı sizlere duyuruyorum. Bu görevi üstlenmekte ki amacım şehrimizi daha da yaşanabilir, adil ve sürdürülebilir kılmaktır.” ifadeleri kullandı.
 
TEŞKİLATA TEŞEKKÜR
Sungur CHP Trabzon Teşkilatına teşekkür ederek sözlerine şu şekilde son verdi:
“Halkçı belediyecilik anlayışı ile şehrimizi daha güzel yarınlara taşıyabilmek adına, omuz omuza mücadele etmeye sabırsızlıkla hazırım. Partimizin belediye başkanı aday adaylarına ve meclis üyesi aday adaylarına başarılar diliyorum, son olarak  Sayın Genel başkanımız Özgür Özel’e, Ortahisar İlçe Başkanımız Sayın Haluk Batmaz’a , İl Gençlik Kolları Örgütüne ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen Cumhuriyet Halk Partisi örgütüne teşekkür ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber