CHP OF BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

CHP Of İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda Beylikdüzü Başkanı Mehmet Murat Çalık, İl Başkanı Mustafa Bak, İl Yönetim üyeleri ve İlçe Başkanları ile Dr. Halil Saral’ı, Of Belediye Başkan Adayı olarak  açıkladılar.

Konuşmanın başında Dr. Halil Saral şu sözleri söyledi: “Saygıdeğer Oflu hemşerilerim, Sevgili ailem; şahsıma gösterdiğiniz samimiyetten dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. Partimizin başarısı için elimden geleni yapacağımı bilmenizi isterim. Hatta elimden gelenin fazlasını sizin desteğinizle yapacağıma inanıyorum. Yerel yönetimler, il ve ilçelerimizin kalkınma ve gelişmesinin temelini oluşturmaktadır. Yerel yönetimler, ülkemizin genel değişim ruhuna ve toplumsal huzura erişmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Bu katkının başlangıcı yerel seçimlerdir ve sandık iradesidir. Bu nedenle 31 Mart seçimleri, Aziz milletimizin tercihini ortaya koyacağı sandık iradesinin yaşanacağı günün adıdır.”

Açıklamalarının devamında: “Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Atatürk'ün çizgisinde bir yönetim anlayışını Ofumuz ile buluşturmak istiyoruz.

Gençlerimizin geleceğe umutla bakmasını istiyoruz. Yaşı 18'i bulmadan bile işsizlikten ve yoksulluktan bunalarak bu kutsal toprakları terk etmelerini istemiyoruz.” diye söyledi.

Yapmak istediği projeler hakkında konuşurken Dr. Halil Saral: “lçemizde bulunan 68 mahallelerimizi ayırt etmeksizin, aynı hizmeti bütün vatandaşlarımızın ayağına götüreceğiz. “Bizim içim Kavakpınar da Gürpınar da birdir. Of Merkez’de kuracağımız çok amaçlı bir yapıyla, Belediyeyi bütün muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileriyle ortak yöneteceğiz. Bu merkezde oluşturacağımız sekreteryamız, kendisine başvuran vatandaşımızın her derdini not alarak belediyemize iletecektir ve vatandaşların sorunları ile yakından ilgilenerek, ortak çözüm için gereken en kısa zamanda yapılacaktır. Of'un ekonomik potansiyeline Yeni Nesil Turizm anlayışını oturtmalıyız. Esnafımızın her daim yanında olmalıyız ve desteklemeliyiz.Uygulamamız sadece yasalar ile değil esnafımızla ortak karar verebileceğimiz çözüm meclisleri kuracağız.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber