banner238

CHP ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI BATMAZ SEÇİM VAADLERİNİ YERİNE GETİRMEYE DEVAM EDİYOR

Seçilir seçilmez, söz verdiği gibi saha çalışmalarına hızlıca başlayan Batmaz ve ekibi şimdi de seçim vaatlerinden biri olan “Yerel Yönetimler Komisyonu’nu” oluşturarak ilk toplantısını gerçekleştirdi.

CHP Ortahisar İlçe Başkanlığı bünyesinde oluşturulan komisyonda mevcut ve önceki dönem belediye meclis üyeleri, alanın da uzman birçok teknik eleman ve şehrin tüm dinamiklerine hakim partililer bulunuyor.

Yapılan ilk toplantıda komisyon üyelerinin fikirlerinin dinlendiğini belirten Başkan Haluk Batmaz, “Oluşturduğumuz komisyon şehrin tüm sorunlarını ve ihtiyaçlarını bilen alanında uzman partililerimizden oluşuyor. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Oluşturduğumuz komisyon şehrin tüm dinamikleriyle ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelecek. Kentin eksiklerini ve önceliklerini rapor haline getirerek, bu sorunların çözümlerinden oluşan bir rapor hazırlayacak. Hazırlayacağımız bu rapor, Trabzon kamuoyuna, tüm iletişim kanalları kullanılarak anlatılacak. Ben başkan olduğum ilk günden beri söylüyorum. “BİZ BU ŞEHRİ BİLİYORUZ..!” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber