DEMOKRAT PARTİ YOMRA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAĞIROĞLU 14 MART TIP BAYRAMI DOLAYSIYLA SAĞLIKCILARLA BULUŞTU

Sağıroğlu, yaptığı açıklamada, "Yomra'mızda sağlıklı nesiller yetiştirebilmemiz için sağlık çalışanlarımızın bizler için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Onların ilçemizde huzur içinde yaşamaları ve en iyi şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri için her türlü desteği vermeye hazırız." dedi.
Sağlık çalışanlarının çalışma alanlarını rahatlatmak ve sosyal imkanlarını artırmak için gayret edeceğini belirten Sağıroğlu, şunları söyledi:
"Fiziksel olarak çalışma alanlarının daha modern ve konforlu hale getirilmesi için elimizden geleni yapacağız. Sosyal açıdan da onlara her türlü desteği vererek, aileleriyle birlikte daha mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak istiyoruz. Sağlık çalışanları, yaşamın her anında yanımızda olan, en zor zamanlarımızda bize şifa ve umut sunan kahramanlarımızdır. Hastalıkla mücadelede en ön cephede yer alarak, gece gündüz demeden emek verirler.
Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlar, bu zorlu görevlerini yerine getirirken göstermiş oldukları özveri ve fedakarlık için kendilerine şükranlarımızı sunarız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber