DEVA Partisi Köprübaşı ilçe Kongresi Gerçekleştirildi

Deva Partisi kurucular kurulu üyeleri İhsan Günaydın,Zeynep Tatar ve Burcu Yağan'ın katıldığı kongre ilk olarak Divan Seçimiyle başladı. Ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam eden İlçe Kongresi, Faaliyet ve Mali Raporların okunmasıyla devam etti.

Raporların onaylanmasının ardından siyasi konuşmalara geçildi;

İlk olarak kürsüye çıkan Deva Partisi Köprübaşı ilçe başkanı Muhammet Yamakoğlu şunlara değindi;

Öncelikle tüm zorluklara ve korkulara rağmen buraya ilçemize gelen tüm misafirlerimize hoş geldin diyorum. Yıllardır siyasetin içinde bulunduk. Şuan mevcut iktidar olan partinin kurucu üyelerinden olarak senelerce siyaset yaptık. Ama mevcut gelinen durumlar seneler önce bizi partiden kopardı. Bugün ise ülkenin düştüğü durum karşında yeniden taşın altına elimizi koyduk. İl başkanımızın öncülüğünde inşallah bugünden sonra Köprübaşında güzel işlere imza atacağız.

KÖPRÜBAŞI SENELER GEÇTİKÇE GERİYE GİDİYOR

Deva Partisi Trabzon İl başkanı Kubilay Çiçek ;

Her coğrafi bölge için yapacak çok şeyimiz var ama Köprübaşı için çok daha fazla, çünkü burası yıllardır en ufak hizmet dahi almamış bir ilçe. Buraya gelmeden önce Köprübaşı'nın nüfus dağılımını senelere göre bir baktım. Her geçen gün göç veren ve geriye giden bir ilçe olmuş. Yeni kurulan partiler nüfusça küçük ilçelerde bırakın teşkilatlanmayı, bırakın  ilçe binaları tutmayı, bir temsilci dahi bulamazken, bugün kendi ilçe binamızda, hazır olan yönetimimizin kongresini yapıyoruz. Ve biliyorum ki, şimdiden mahalle teşkilatlanmalarımız da hazır. Köprübaşı ilçemize hizmet etmek, her haneye, her insana dokunmak için hazır durumdayız. Şimdi bundan sonra çok çalışma zamanı. Bugün köprübaşını deva damlalarıyla buluşturduk. İlk seçimde sandıkta da bunun meyvelerini almak dileğiyle. Kongremiz tekrar hayırlı olsun.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber