Gelecek Partisi'nde şok istifa!

Seçimler yaklaşırken Gelecek Partisi'nde Trabzon teşkilatından gelen haberlere moraller bozuldu. Yaklaşık 2 yıldır Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Sinan Yıldırım, yaptığı açıklamayla hem görevinden hem de parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı. 
Sinan Yıldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Gelecek Partisi'nin kurulmasıyla tüm Türkiye gibi kendisinde büyük bir ümit ışığı yandığını söyledi. 
Gelecek Partisi'nin ülkenin geleceği olarak gördüğünü anlatan Yıldırım, "Bu partinin kadrolarında yer alıp, ülkeme hizmet etme kervanından geri kalmamak için hemen kolları sıvadım. Elimi taşın altına koydum ve partiye dahil oldum. Trabzon'daki Gençlik Kolları'nı oluşturma görevini başarıyla yerine getirdim." dedi.
Ancak işlerin istediği gibi gitmediğini dile getiren Yıldırım, "Gördüğüm lüzum üzerine, 2 yılı aşkın süredir canla başla çalışmakta olduğum Kurucu İl Gençlik  Kolları Trabzon İl Başkanlığı görevimden ve Gelecek Partisi üyeliğimden istifa ediyorum. En kısa zamanda kamuoyuna gerekli açıklamaları yapacağım. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin." açıklamasını yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber