İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, ilçe ziyaretleri kapsamında Büyüklimana çıkarma yaptı. 

MİLLETİMİZ BURNU HAVADA SİYASETÇİ İSTEMİYOR
İYİ Parti olarak, her zaman sahada ve milletin yanında olduklarını belirten Milletvekili Hüseyin Örs, "Sürekli sahada, vatandaşlarımızla yan yana olduk. Onları dinledik. TBMM'de görev yaptığımızı süre boyunca  milletimizin sorunlarını gündeme getirdik. Meclis çatısı altında her daim milletimizin menfaatine göre tavır takındık, çalışmalarımızı da bu minvalde gerçekleştirdik. Yıllardır ülkemizdeki sorunları halının altına süpüren, suni gündemlerle, algılarla, masallarla ve hatta iftiralarla milletin gerçek gündemini görmezden gelen iktidara karşı her yerde ve her koşulda doğruları söyledik, çözüm önerilerimizi sunduk. Ancak, iktidarın 'ben ne dersem o olur' tavrı milletin sorunlarının ve mağduriyetlerinin daha da derinleşmesine sebep olmuştur. Milletimiz burnu havada siyasetçi istemiyor. İYİ Parti olarak bizim siyasetimiz; “Önce millet, önce memleket” diyenlerin siyasetidir. 

VAKİT İYİLERİN VAKTİ
Yeni bir döneme girdik. 14 Mayıs’a az kaldı. Sandık ufukta göründü. İYİ Parti iktidarı, hiç olmadığı kadar yakın. 25 Ekim 2017’de milletimize bir söz verdik. Artık vakit, o sözü tutmanın vaktidir. Artık vakit, iyilerin vaktidir. Artık vakit, iktidar vaktidir. Vizyonumuz, projelerimiz, kadrolarımız hazır. İYİ Parti, iktidara hazır! Seçim günü gelip, milletimizden yetkiyi aldığımızda, verdiğimiz sözleri tek tek yerine getireceğiz. 

MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR
Başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere milletvekillerimiz ve teşkilat mensubu arkadaşlarımız ile birlikte Partimizin kurulduğu günden bu yana, memleketimizi il il, ilçe ilçe gezerek gerçek vatandaşlarımızın dertlerini dinlemeyi, çözümler üretmeyi ve vatandaşlarımızın sesini her platformda duyurmayı en önemli önceliğimiz olarak benimsedik. Ak Parti'nin masallarına artık kimse inanmıyor. Milletimiz İYİ Parti iktidarını bekliyor. Millet Bizi Çağırıyor ve biz milletimizin o gür sesini duyuyoruz. Milletimiz müsterih olsun. 14 Mayıs'tan sonra; adaletle özgürleşen, güvenle yaşayan, liyakatin esas alındığı, üretken, güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye'ye hep birlikte inşa edeceğiz. Çok az kaldı!"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber