MAVİ YELEKLİLER ŞEHRİN HER YERİNDE

DEVA Partisi 1 Ekim’de Trabzon mitingi için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Trabzon’un merkezinde ve halkın yoğun olduğu yerlerde stant çalışması yapan Deva Partisi Trabzon Teşkilatları, eş zamanlı olarak Beşikdüzü, Şalpazarı, Araklı, Sürmene, Köprübaşı, Hayrat ve Of ilçe merkezlerini ve mahallerini de ziyaret ederek miting öncesi adeta gövde gösterisi yaptı.

Deva Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek vatandaşların sorunlarını dinleyip, dileklerini alırken tüm vatandaşları 1 Ekim'de saat:15.00'de Trabzon Meydan Parkı Atatürk Alanında düzenlenecek mitinge davet etti. 

TRABZON'DA MİTİNGİMİZİ DUYMAYAN VATANDAŞIMIZ KALMADI

Deva Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek Genel Başkan Ali Babacan'ı ağırlamanın heyecanını yaşadıklarını belirtirken şunları söyledi;
Günlerdir tüm il ve ilçe ekipleri olarak sahada çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Daha miting kararı çıkmadan önce biz il yöneticilerimiz ve ilçe başkanlarımız ile ''Biz bu işi burada yaparız'' diyerek hazırlıkları başlatmıştık. Yaptığımız planlamalar doğrultusunda kendimize verdiğimiz söz ile ''gidilmedik ilçe, eli sıkılmadık tek bir vatandaşımız kalmayacak'' diyerek yola çıktık. Bugün çok şükür 18 ilçemizin tamamının merkezlerini, esnaflarımızı, ilçedeki sanayi alanlarımızı ve mahallelerimizi gezdik ve vatandaşlarımız ile buluştuk. Buradan yineleyerek tüm vatandaşlarımızı Cumartesi günü düzenleyeceğinmiz mitingimize davet ediyorum'' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber