banner128

Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar Pazarkapı’da Şoför Esnafı ve Vatandaşlarla Buluştu 

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, Ortahisar ilçesinde şoför esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Pazarkapı Mahallesinde, Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta ve Şoför esnafı ile Moloz-Tıp Fakültesi Dolmuş Durağını ziyaret eden Günnar, burada şoför esnaflarının dilek ve temennilerini dinledi.  Milletvekili Günnar, ardından Pazarkapı Mahallesi'nde esnafları ziyaret ederek, 'Hayırlı işler' dileğinde bulundu ve esnafların dilek ve taleplerini dinledi.

Günnar, "Trabzon'umuzun tarihi mahallerinden biri olan Pazarkapı'da sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Ben de 10 yaşına kadar bu mahallede yaşadım. Dolmuş durakları, balıkçılar, fındıkçılar, otobüs yazıhaneleri ve daha bir çok ticari işletme ile kentimizin ticaret ve cazibe merkezi olan mahallemizdeyiz. Son zamanlarda yapılan yatırımlar ile Pazarkapı Mahallesi bir cazibe merkezi haline geldi. Bu yatırımlar sizlerin de işlerini artıracak ticaretinize bereket katacaktır. Trabzon'a 20 yılda bir çok alanda yatırım kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. Güçlü Türkiye için güçlü yönetim esastır. Sizlerin desteği ile kentimizin alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile diğer yatırımlar hız kesmeden sürecektir. Sizlere hayırlı işler diliyorum" dedi. 
Esnaf ziyaretinin ardından Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta ile makamında bir araya gelen Günnar, esnafların talep ve önerileri ile ilgili olarak Oda Başkanı Ömer Hakan Usta ile  istişare ederek yapılması gerekenleri başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere ilgili kurumları arayarak iletti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220