TRABZON’DA YENİ BİR HİZMET DÖNEMİ BAŞLATACAĞIZ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Öz Sağlık İş Sendikası Trabzon Şube Başkanlığının düzenlediği iftar programında Trabzon’da yeni bir hizmet dönemi başlatacaklarını söyledi. 

Programa AK Parti Trabzon Milletvekilleri Vehbi Koç ve Yılmaz Büyükaydın, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert, Cumhur ittifakı Ortahisar Ortahisar Belediye  Başkan Adayı Ergin Aydın, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Öz Sağlık İş Trabzon Şube Başkanı Engin Erbaşaran, Genel Sekreter Abdüsselam Başaran ve çok sayıda sendika üyesi katıldı.

Konuşmasına sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak başlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Genç, “Bugün özel ve önemli bir gün. Kıymetli bir gün. Bizim için canlarını fedakarca ortaya koyan, elini değil bedenini riske ederek taşın altına koyan bütün sağlık camiamızın tıp bayramını yürekten kutluyorum, tebrik ediyorum.” dedi. 

“Öncelikle bu güzel buluşma vesilesiyle Öz Sağlık İş Sendikamıza ve onun değerli Genel Başkanı Devlet Sert beye ve kıymetli mesai arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Ama bu buluşmada bizleri yalnız bırakmayıp Ankara’dan teşrif eden Hak İş Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut Arslan Başkanımıza da teşekkür ediyorum.” şeklinde sözlerine devam eden Genç, konuşmasını şu şekilde tamamladı:

“Hak İş Konfederasyonumuz nezdinde biz de belediye olarak sendikalarımızla birlikte güzel bir mesai birlikteliği yaptık. İstiyorum ki şu anda yeni bir seçim döneminin arifesindeyken buradaki bütün mesai arkadaşımın da hukukunu ilgilendiren, çalışma hayatını ilgilendiren konularda büyükşehir belediyemiz ve Ortahisar Belediyemiz başta olmak üzere bütün ilçe belediyelerimizle beraber aynı hizmet anlayışıyla aynı yolculuğu sürdürelim. Bunun için sizlerin desteklerine ihtiyacımız var. Bu seçimden güçlü bir şekilde çıkmak istiyoruz. Ardından hem çalışma arkadaşlarımız hem sizler için hem de şehrimiz için güzel bir hizmet dönemini başlatmak istiyoruz. Bu manada vermiş olduğunuz desteklerden dolayı her bir arkadaşımıza müteşekkirim. Allah hepinizden razı olsun.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol



Günebakış Trabzon Haber