ULUSAL YARIŞMAYLA “61” ÖLÜMSÜZLEŞECEK

Ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Aydın, Değirmendere Mahallesi’nde de büyük teveccüh gördü. Aydın, “31 Mart seçimlerinde sandıkta tarihi fark atacağız. Hem Büyükşehir Belediyesi’ni, hem Ortahisar Belediyesi’ni, hem de diğer ilçe belediyelerimizi tekrar kazanacağız, bundan şüphemiz yok.” açıklamasında bulundu.

GEÇMİŞİMİZ TEMİNATIMIZ

31 Mart’ta sandıktan zaferle çıkıp, göreve geldiğinde her kesimi kucaklayacak istişareli bir yönetim anlayışı uygulayacağını belirten Aydın, “Ortahisar ilçemizde ortak aklı ön plana çıkartacağız. Belediyecilik bizim işimiz, geçmişte yaptığımız işler geleceğimizin teminatıdır. Sahada vatandaşlarımızdan gördüğümüz destek sorumluğumuzu daha da artırmakta. 31 Mart’ta kazanacağımız zafer ile birlikte Ortahisar’ımızda takdir görecek projeleri şehrimizle buluşturacağız.” diye konuştu.

KENTİN MERKEZİNE YERLEŞTİRİLECEK

Aydın, “Şehirde yaşayan herkesin hayatına dokunacak projelere imza atacağız. Bunları yaparken mimari projelere özen gösteriyoruz. 61. Dakika Saat Kulesi’ni bu anlamda önemsiyoruz. Zamanın 61 dakika sürdüğü kentimizde, bu sloganı ölümsüzleştirecek ve tasarımı ulusal bir yarışmayla elde edilecek bir saat kulesi kentin merkezi noktasına yerleştirilecek. Bunun gibi birçok projemizi hayata geçirerek, ilçemizin değerini daha da parlatmayı hedefliyoruz.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol



Günebakış Trabzon Haber