banner237
banner238

Başkan Genç, bütün Trabzonluları Kadın Hentbol Takımı’nın oynayacağı maça davet etti

2 Aralık Cumartesi günü Beşirli Spor Kompleksi’ndeki maç saat 13.00’te başlayacak.

Kadınlar Hentbol 1. Ligi B grubunda 10 puanla liderliğini sürdüren Ortahisar Belediyesi Kadın Hentbol Takımı, Kırşehir Belediyesi’yle oynayacağı maçtan da galibiyet bekliyor.

Kadın Hentbol Takımı bugüne kadar grubunda çok başarılı bir performans çizerek; deplasmanda Yozgat ASP’i 34’e 28, kendi sahasında Samsun Hentbol Takımı’nı 49’a karşı 23, deplasmanda Elazığ SYSK’yı 31’e karşı 25, Siirt İl Özel İdaresini kendi sahasında 45’e karşı 31, Sivas Belediyesi’ni ise deplasmanda 40’a karşı 30’luk skorlarla mağlup etti. Grubundaki beş maçını galibiyetle sona erdiren Kadın Hentbol Takımı şimdiden gözünü Süper Lig’e dikti.

Kadınlar Hentbol 1.ligi B grubunda ligin başlangıcından itibaren liderliğini sürdüren Ortahisar Belediyesi Kadın Hentbol Takımı’nda moraller oldukça yüksek. Antrenör Sedat Yavuz ve oyuncular bütün gayretlerinin ve hedeflerinin Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’ne yükselmek olduğunu dile getirdi.

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ise, Kadın Hentbol Takımı’nın başarısını sürdürmesi için desteğin çok önemli olduğunu belirterek, bütün Trabzonluları 2 Aralık’ta oynanacak maça davet etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber