banner238

Cahit Erdem’den Başkan Doğan ve Kafkas’a övgüler… Çok şanslıyız!

Törende konuşan ASKF Başkanı Cahit Erdem: Malzeme dağıtımı tamamen Trabzonspor öz kaynaklarından yapıyor. ASKF sadece aracı burada. Bu yönetimin ASKF ile diyalogları mükemmel, bizzat yaşayan birisi olarak çok mutluyum. Özellikle okullardaki çocuklarımızın eğitimlerden geri kalmaması için gece maçları oynatılıyor. Aydınlatma yetersizdi, son sistem aydınlatma bitmiş durumda. 

Ertuğrul Başkan kısa sürede ‘halledelim’ dedi ve üstlendi bir an önce halledildi. Kulüplerimizin malzemeye ihtiyacı var dedik ve hemen yardımda bulunalım dediler. Bizi görünce de ‘bitti mi’ diye sordu. Böyle bir başkan ve asbaşkan olduğundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Semt sahaları için de komisyon kurduk. Çamoba da yapıma başlıyoruz. Ne teklif getirdiysek olumlu baktılar kendilerine teşekkür ediyorum. Trabzon amatörüne böyle güzel bir hizmeti sunuyorlar ve yönetime alkış istiyorum. Ertuğrul Başkan ne teklif getirirsek kabul ediyor ve bizi gururlandırıyor. Eksiklerimiz var ama biz ASKF olarak tamamlarız.
Trabzonspor Asbaşkanı Zeyyat Kafkas: Cahit Erdeme teşekkür ediyorum. Trabzonspor olarak amatörde yöneticilik yapmış kişilerden oluşuyoruz. Tek ricam her türlü ihtiyacınızda hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Zor bir görev yapıyorsunuz. Biz bunu düzenli şekilde yapmak için desteği ASKF ile yapmak zorundayız. Bu sezonda da hepinize başarılar diliyorum. Bir telefon kadar yakınız hizmet vermekten onur duyarız.

Tören sonrası Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan adına Asbaşkan Zeyyat Kafkas’a şilt verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber