banner128

Hekimoğlu'na Saldırdılar

Hekimoğlu Doğanspor'dan yapılan açıklamaya göre ;

11.02.2018 Tarihinde Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 3. Grup’ta Ardahan Halil Efendi Sentetik Çim sahasında saat 13.00’da oynanan Serhat Ardahan müsabakasında sporcuları Serhat Ardahan sporcu, teknik heyeti ve taraftarları tarafından hem müsabaka öncesinde hem de sonrası fiili saldırıya uğramıştır.

Maç öncesi ısınmaya çıkan futbolcularımız Serhat Ardahanspor teknik heyeti ve futbolcuları tarafından darp edildi. Müsabakanın hakemini uyarmamıza rağmen bütün bu gelişmeleri görmemezlikten geldi. Emniyet güçleri darp olayları olduktan sonra olaya müdahale ettiler. Bizlerin ise olayları yatıştırmamıza müsade etmediler.

Müsabaka oynandığı esnada Serhat Ardahanspor taraftarları sahaya kar toplarına sarılı taşlar ve odun parçaları fırlattılar. Taraftar ve yöneticileri tarafından edildiğimiz küfür ve hakaretleri zaten söylemiyoruz. Karşılaşmanın hakemi bunları da görmemezlikten geldi.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Serhat Ardahanspor’lu taraftarlar sahaya inerek futbolcularımızı darp ettiler. Liderlik yarışının etkiyen böyle bir mücadelenin futbol dışı olaylarla gölgelenmesi bizleri hayli üzmüştür. Kulüp olarak gerekli yasal işlemlerin başlatılması için resmi yazışmalarımızı yapmış bulunmaktayız.

Tüm kamuoyuna duyurulur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner1