Hekimoğlu Trabzon’a Yeniden Başlamak İçin Geldim

Salih Kavrazlı… 17 yaşında Trabzonspor’a transfer oldu. Lisans sorunu nedeni ile maçlarda oynayamadı. Bu süreçte bir de hastalık geçirdi. Aşırı kilo kaybetti. Uzun bir süre antrenmanları kaçırdı. Sonrasında ise Covid-19’a yakalandı. Yine antrenmanlardan uzak kaldı. Bu sezon devre arasında kiralık olarak kulübümüze transfer olan Salih Kavrazlı, Sancaktepe maçında forma giyerek, 597 gün (1 yıl 7 ay 17 gün) sonra ilk kez resmi bir maçta forma giymiş oldu.

Medya merkezimize açıklamalarda bulunan Salih Kavrazlı, Hekimoğlu Trabzon FK’nın kendisi için büyük bir şans olduğunu ifade etti. Altınordu’dan Trabzonspor’a transfer olduktan sonra sıkıntılı süreçler yaşadığını ifade eden Salih Kavrazlı şu ifadeleri kullandı: “Trabzonspor’a transfer olduğumda çok mutlu oldum. Sonrasında lisans sıkıntısı çıktı. Bu sürede futbol oynayamadım. Sonrasında bir de hastalıkla boğuştum. Kilo kaybettim. Bu beni çok geriye attı”

“Uzun bir süre hastalığımla uğraştım. Bu hastalığı da daha yeni yeni üzerimden atıyorum. Yeni yeni kilo almaya başladım. Tam antrenmanlara başladığımız sırada bu sefer de Covid-19’a yakalandım. Yine antrenman yapamadık. Bu olumsuzluklar beni çok etkiledi. Maçlarda oynamayı bırakın uzun süreler antrenman bile yapamadım. Bu sezon yavaş yavaş toparlamaya başladım. Fizik olarak çok geriye gitmiştim”

“Artık oynayacağım bir takıma gidip, kendimi yeniden bulmak istiyordum. Sağolsun başkanımız Celil Hekimoğlu beni istedi ve kiralık olarak buraya geldim. Hekimoğlu Trabzon FK’yı bir şans olarak görüyorum. Buraya yeniden başlamak için geldim. Henüz fizik olarak çok gerideyim. Yeniden eski gücümü bulmak için zamana ihtiyacım var. 2-3 ay içerisinde yeniden eski Salih olmak istiyorum. O zamana kadar belli sürelerde de maç eksiğimi kapatmak istiyorum”

“En son resmi maçıma 11 Haziran 2019 yılında Altınordu ile çıkmıştım. Sonrasında hiç resmi maçım olmadı. Yaklaşık 1.5 yıldır resmi maç oynamadım. Hocam Sancaktepe maçında bana görev verdi. Henüz tam kapasite ile hazır olmadığımı biliyorum. Dediğim gibi 2-3 aya hazır hale geleceğim. Eğer sezon sonuna kadar tam hazır hale gelemezsem, eksiklerimi tam anlamıyla gideremezsem, gelişimimi tam anlamıyla tamamlayamazsam, önümüzdeki sezon da burada devam etmek isterim”

“Çünkü Hekimoğlu Trabzon FK benim için yeni bir başlangıç olacak. Bu başlangıcı iyi yapmak istiyorum. Trabzonspor’a güçlü dönmek istiyorum. Çünkü orası zor bir kulüp. Oynaması zor bir kulüp. Ben de o nedenle güçlü dönüp orada forma şansı bulmak istiyorum. Trabzonspor’a döndüğümde orada da iyi maçlar oynayıp, sonrasında Milli Takım ve Avrupa’ya gitmek istiyorum”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber