banner128

Mandıralı'dan maç yorumu

Trabzonspor'un bu maçta 3 puana ihtiyacı vardı. Bu maçta diğer maçlara oranla takımda kazanma azmi üst düzeydeydi. Sosa'nın 2 klas pasını Burak Yılmaz gole çeviremedi. Ancak sonradan açılan Burak 1 gol, 1 asit yaptı. Okay'ın pasları olumlu kullanması da orta sahaya destek oldu. Sosa ve Onazi orta sahada çok etkiliydi.

Özellikle Okay'ın duran toplardaki becerisi bir kez daha ortaya çıktı. Ve uzatmalarda attığı golle hem moral kazandı hem takımını öne geçirdi. Trabzonspor'da sağ taraf işliyor ama sol kanat işlemiyor. Trabzon topu gezdirdiği ve pas yaptığı zaman daha olumlu iş yapıyor.

Böylece rakip kaleye de daha çabuk yaklaşabiliyor. Hatlar arasındaki mesafe uzaklığı oyunun daha kaliteli olmasını engelliyor. Ama yetenekli oyuncular devrede olunca işler rayına giriyor. Özellikle Sosa iyi işler yapınca takım daha olumlu işler yaptı. Yusuf'taki düşüş devam ediyor. Trabzonspor Abdülkadir'i aradı. Burak Yılmaz maça kötü başladı ama sonlarda klasını gösterdi. Trabzon dün çok iyi oynamadı ama 3 puanı 3 golle almayı bildi.

MAÇIN İYİSİ SOSA: Maçın Okay'la birlikte en iyisiydi.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ YUSUF: Dün bir türlü bekleneni veremedi..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner1

banner127