banner128

YEŞİL ARTVİN’İN BORDO-MAVİ SEVGİSİ…

Yeşil Artvin bu kez bordo-maviye boyandı. Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneğinin düzenlediği şampiyonluk kutlamalarında sanatçıların bir-birinden güzel şarkılarına eşlik eden Artvinliler, horon ve halay ile muhteşem bir gece yaşadılar.

TRABZON’DAN DA KATILIM OLDU

Trabzonspor sevgisinin bir başka olduğu Artvin’de kutlamalara Trabzon’dan Trabzonspor Taraftar Dernekleri başkanları da katılarak coşkuya ortak oldu. Artvin Trabzonsporlular Derneği Başkanı Bora Mercan’da günlerdir hazırlık yaptıklarını ifade ederek “Son derece güzel ve coşkulu bir gece yaşadık. Yönetimdeki arkadaşlarıma ve geceye katılan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Konser alanında Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş formaları giyerek Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına katılan taraftarları sahneye çıkaran Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi de “Artvin’den bir kez daha sporun barış kardeşlik olduğunu haykırıyorum. Organizasyonda emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. İnşallah o sene, artık bundan sonra her sene olur” şeklinde konuştu.

BAŞKAN GENÇ’TE COŞKUYA ORTAK OLDU

Artvin’deki kutlamalara Trabzon’dan katılan Şehit Aileleri Derneği Onursal Başkanı İsmail Karaca’da “Konser alanında şehidimiz Eren Bülbül’ün fotoğrafının aslı olması da çok değerli ve kıymetliydi. Artvin her zaman Trabzonspor’un yanında yer almıştır” şeklinde duygularını paylaştı.

Ankara’da Trabzon günlerinde olduğu için kutlamalara katılamayan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’te dev bir Trabzonspor bayrağı ve çiçek göndererek Artvin’deki coşkuya ortak oldu

TRABZONLU KAYMAKAM VE BAŞSAVCIDA KATILDI

Artvin Valilik önünde düzenlenen kutlamalara Trabzonlu olan Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü ile Hopa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Çalış ile birlikte Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Özkan’da katıldı. Geç saatlere kadar süren eğlence, hava fişek gösterileri ile sona erdi. Artvin Trabzonsporlular Derneği Eylül ayı içerisinde de ayrı bir etkinlik düzenleneceğinin müjdesini verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220