109. MERKEZİNİ YUNANİSTAN’DA AÇTI!

Dünyanın her ülkesinde temsilcileri olan Dünya Değişim Akademisi 109. merkezini Yunanistan’ın İskeçe kentinde açtı.“Şimdi değişim zamanı!” diyerek kısa zamanda yurt dışına açılan, dünyanın en güçlü değişim tekniklerini her yerde aynı itina ve titizlikle uygulayan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, artık İskeçe’de de hizmet veriyor.

Hayallerinizin peşinde olun, değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalır diyen Uzmanlar,İskeçe’de dehem herkesi değişime davet ediyor, hem de Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabındanönemlibirmesajveriyorlar: “..Seniniçseldeğişiminihiçbirgüçengelleyemez.Dışsalgüçlerseniniçseldeğişiminive ne kadargüçlüolduğunufark bile edemez. Değişimsimyasısayesindegerçekleşeniçseldeğişimgerçeközgürlüğenedenolacaktır...”

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinden yansıyan huzur, güven, bilgelik dolu tanıdık atmosferi, İskeçe’dede bulacaksınız!

Mekandatemel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibiarayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanıvar.

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Yunanistan’ınİskeçe kentinde dedeğişime kucak açıyor. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz. 

Dünya Değişim Akademisi,İskeçe-Yunanistan

HABER: ŞİRVAN YÜCEL

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber