114. MERKEZİNİ İZMİR, HATAY’DA AÇTI!

Dünya Değişim Akademisi 114. merkezini İzmir-Hatay caddesinde açtı. Şimdi değişim zamanı!” sloganı ile kısa zamanda yurt dışına açılan kuruluş, dünyanın en güçlü değişim tekniklerini her yerde aynı itina ve titizlikle uyguluyor. Artık tam donanımlı Değişim Uzmanları ile  İzmir – Hatay’da da buluşabilirsiniz.

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var. 

Değişim Uzmanları herkesi kendini keşfe ve gelişime davet ediyor ve ekliyorlar: Bir değişim yaşamak ve dünyayı değiştirebilmek için insan geçmişi geçmişte bırakmalı, geçmiş anılardan arınmalı ve geçmişin yüklerinden kurtulmalıdır….(“Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir?”  kitabından.)     

Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile İzmir’in ünlü Hatay caddesinde de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Dünya Değişim Akademisi yetkilileri, Değişim Uzmanlığı sertifika programının Yeni Yüzyıl Üniversitesi ile başlatıldığını ve ilk Değişim uzmanlarının Eylül ayında 1.kademe Uzmanlık Belgelerini aldıklarını belirttiler. 12-19 Aralık ve Mart aylarında da 1.kademe Değişim Uzmanlığı kurslarının açılacağını ve bu kurslar için şimdiden oldukça yüksek bir taleple karşılaştıklarını da sözlerine eklediler.

Yetkililerden alınan diğer bir bilgiye göre ise, 2.kademe Değişim Uzmanlığı kursu için de talepler şimdiden oluştu ve en kısa sürede 2.kademe Uzmanlık için de kurslar düzenlenecek.

HABER: ŞİRVAN YÜCEL

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber