37 YILLIK ŞOFÖR MESLEĞE VEDA ETTİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Rize-İkizdere dolmuş hattında şoförlük yapan Mehmet Kan (57) yayınladığı mesajla mesleğe veda ettiğini açıkladı.

37 yıldır direksiyon salladığını ve hiç kaza yapmadığını söyleyen Mehmet Kan ‘’her yolun bir sonu vardır, bende 15 yıldır bilfiil yolcu taşıdım İkizdere-Rize hattındaki mesleğime veda ediyorum ’’dedi.37 yıllık şoför Mehmet Kan yayınladığı mesajında şunları yazdı’ ’Sevgili Dostlar Değerli İkizdereli hemşerilerim yaklaşık 15 yıl görev yaptığım İkizdere S.S Sorumlu minibüsçüler taşıma kooperatifi taşımacılık faaliyetini gün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım.

15 yıl boyunca siz değerli hemşerilerime hizmet etmekten hep övünç duydum, her sabah işime giderken sevinçli, akşamında evime dönüşte yorgun ancak siz değerli hemşerilerime verdiğim hizmetten dolayı gururla döndüm. Biz bir aile olmuştuk, insanlarımız ailelerini emanet ettiler, paralarını mallarını emanet ettiler.15 yıl boyunca en ufak bir memnuniyetsizlik yaşamadım, Yaşatmadım hamdolsun. Çok güzel anılar biriktirdik sizlerle beraber, yaz kış, yağmur çamur, kar boran dinlemedik aldığımız emanetleri, sizlerin canlarını kendi emanetimiz, kendi canımız bildik hep bu sorumluluğu omuzlarımızda hissettik. Görev sorumluluğu, bilinci içinde emanetlerinizi sahibine güvenle teslim ettik. Şimdi biraz dinlenme zamanı deyip çalışma hayatıma son veriyorum.

Bu süre içinde beraber çalıştığım başta İkizdere S.S Sorumlu minibüsçüler taşıma kooperatifi yöneticilerimiz olmak üzere, kışın soğuk havalarda kendimizi durağa attığımızda her daim sıcak çayımızı hazır eden çaycımız Hüseyin abiye, her daim dayanışma içinde çalıştığımız şoför arkadaşlarıma ve en önemlisi siz değerli misafirlerimize( müşterilerimize) hemşerilerimize şükranlarımı bir borç biliyorum.

Benden yana hakkım varsa eğer helal olsun. Lütfen sizler de hakkınızı helal ediniz’’ diye yazdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220