ÇAYKUR TIR ve PERSONELİYLE DEPREM BÖLGESİNE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-ÇAYKUR Depremin olduğu ilk günden itibaren deprem felaketinin yaşandığı 10 il ve birçok ilçede 69 sıcak çay standı, 5 sıcak çay servis aracı ve ÇAYKUR’un her zaman tüm Türkiye genelinde hizmet veren, sıcak çay tadım TIR’ı ile görevliler tarafından sıcak çay ikramı devam ediyor.

Asrın felaketi olan depremin ilk gününden bölgeye hareket eden, ÇAYKUR ikram TIR’ı ve ülke genelinde çeşitli etkinliklerde görevlendirilen 5 çay servis aracıyla birlikle, koordinasyon görevlilerinin göstermiş olduğu alanlarda kurulan 69 çay standından depremzedelerin yürekleri ısıtmaya devam ediyor. ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim “Milletçe bizleri yasa boğan, Kahramanmaraş merkezli 10 ilimizde meydana gelen büyük deprem felaketi haberini alır almaz, ilk günden itibaren Rize’de bulunan çay ikram tırımızı görevli ekiple birlikte hemen bölgeye hareket ettirdik. Bölgeye en yakın, Diyarbakır, Kayseri ve Mersin ÇAYKUR Bölge Müdürlüklerimizi teyakkuza getirdik. ÇAYKUR bayilerimizin de destekleriyle, 69 Çay standımız, 5 Çay servis aracımız ve ülkemizin genelinde hizmet veren ikram tırımızla, bu büyük felaketinin ilk gününden itibaren 75 farklı nokta depremzede kardeşlerimizin yanındayız. Allah ülkemize ve milletimize bir daha böyle kederli acılar yaşatmasın. Asrın felaketi depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Depremde yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.” dedi.

ÇAYKUR, tadım, reklam ve tanıtım tırı araç ve stantlarıyla acının merkezi depremzede vatandaşlara sıcak çay ikramının yanı sıra demlik, poşet ve sallama çay ikramıyla on binlerce kişinin içini ve yüreklerini ısıtmaya devam ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220