DÜNYADA İLK VE TEK! GERÇEK YOGA DERGİSİ!

Dünyanın ilk ve tek gerçek Yoga dergisi Yoga Academy Journal, 25. sayısını tam 100 sayfa olarak yayınladı. İnsana, sağlığa, dünyaya dair en gizemli,doğal, kadim bilgileribenzersiz bir itinayla sunan dergi, 2011 yılından bu yana okurlarını Orijinal Yoga Sistemi’nin uzun ve farkındalıklı  yaşam sırlarıyla buluşturuyor.

Yoga severlerden gelen taleplerle artık 100 sayfa yayınlanacak olan dergininkaynak ve gerçek  Yoga bilgileriniitinayla sunduğu 25. sayısını elinizden bırakamayaksınız. Zengin görselleri, pratik ve teorik anlatıları ile kitap kıvamında hazırlanan dergide aradığınız her konuya spiritüel, evrensel ve sağlıklı bakış açısı kazanacaksınız.

Yeni sayıdakişiyi karanlıktan ışığa getiren Guru Çakra (Guru Enerji Merkezi) anlatılmış.5. Göz (Gönül Gözü), Aşk, Geçmiş Yaşamlar Üzerine Bilimsel Kanıtlar, Ofis Çalışanları İçin Yoga, Sağlıklı Lezzetler, Omega Yağ Asitleri, Dünyaya İlk Defa Sunulan Yoga Duruşları, Uluslararası Yoga Koreografi Şampiyonası, Doğru-Yalan-Gerçek-Yanlış Üzerine Bilgelik Anlatıları, Yoganın Kalp Damar Hastalıkları Üzerinde İyileştirici Gücü, Yoga Yapan Ünlüler,Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ile Söyleşi ve daha pek çok kaçırılmayacakkonu var.  GuruÇakra’yıgeliştirmeteknikleri de hem pratikhemteorikolarakyeralıyor.Kaçırmayın!

Editörleri uzman  Yoga eğitmenlerinden oluşan Yoga Academy Journal, tüm bilgileri Orijinal Yoga Sistemi’den yola çıkarak, ilk ağızdan anlatıyor.Derginin danışmanlığını Yoga konusunda yayınlanan 58eşsiz eseri bulunan, Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf yapıyor. 50 yılı aşkın Yoga deneyimi, akıllarda yer eden zarif ve keskin bilgeliği, sözleri ve çok sade, anlaşılır üslubuyla...

Abonesi olup ömür boyu takip edebileceğiniz, yaşamın anlamını yakalamanızı sağlayacakbir

HABER: ŞİRVAN YÜCEL

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133