MUHTAR KADAR DEĞERİMİZ YOKMU ?

KANSIZOĞLU’BELEDİYE BAŞKANI VE MUHTARLARA VERİLEN ÜCRETSİZ SİLAH RUHSAT HAKKI İL GENEL MECLİS ÜYELERİNEDE TANINSIN. BİZLERDE SEÇİLMİŞİZ. MUHTAR KADAR DEĞERİMİZ YOKMU’

RİZE-İl Genel Meclisi eski Üyesi Hasan Kansızoğlu Belediye Başkanı ve Muhtarlara tanınan ücretsiz silah ruhsat hakkının İl Genel Meclis üyelerine de tanınmasını istedi.

Rize Eski İl Genel Meclis Üyelerinden Hasan Kansızoğlu’bizlerde vatandaşın oyu ile seçilerek İl Genel Meclisinde görev yaptık. Cumhurbaşkanımdan isteğimdir. Muhtarlara verdiği ücretsiz Silah Ruhsat hakkından bizde faydalanmak istiyoruz. Bizde bu memleketin vatandaşıyız. Muhtarlara bir köyü veya mahalleyi temsil ederken biz bütün ilçeyi temsil ettik ve ilde yapılacak yatırımlara da imza attık.

MUHTARA ÜCRETSİZ MECLİS ÜYESİNE PARALI

Sayın Cumhurbaşkanı Muhtarlara ve Belediye Başkanlarına ücretsiz Silah Ruhsat hakkı verdi bizlerde bu haktan faydalanmak istiyoruz. Bizde seçimle seçilerek görev yapmış insanlarız. Muhtarların en büyük yardımcısı biziz. Muhtarların işini biz görürüz ama Ruhsat almada Cumhurbaşkanımız Muhtarlara ücretsiz Ruhsat hakkı tanıdı. Bu tasarıda bizde yer almak istiyoruz. Bugün Muhtarlık yapmayan eski Muhtarlara uygulanan uygulama eksiktir. Belediye Başkanı ve Muhtarlar nasıl ücretsiz ruhsatlarını yenileyebiliyorsa görevde olmayan eski İl Genel Meclis Üyeleri de ücretsiz bu haktan faydalanmalıdır. İl Genel Meclis Üyeleri göz ardı edilmemelidir’ dedi.

İSMET KÖSOĞLU

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber