ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ AYDER'DE BULUŞTU

Vira Turizm'in önderliğinde, Of Natural Bazaar Alışveriş Merkezi ve Çay Fabrikası, Trabzon Pegem Akademi, Arkadaş Kırtasiye ve Çapraz Kafe sponsorluğunda düzenlenen etkinliğe, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi, Artvin Çoruh Üniversitesi, Giresun Üniversitesi, Ordu Üniversitesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Samsun Üniversitesi, Avrasya Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi'nden yaklaşık 1500 öğrenci Ayder'de buluştu.


Etkinlik kapsamında, Utku Han, Dj Sami Can ve Mert Kumaş’ın da sahne alması ile birlikte, öğrenciler canlı müzik, tulum ve kemençe eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 98.Yıldönümü etkinliği kapsamında düzenlenen buluşmaya katılan öğrenciler, etkinliğin çok güzel geçtiğini, organizasyonu düzenleyen Vira Turizm'e ve destek veren herkese teşekkür ettiler.
Vira Turizm Acenta sahipleri Mümin Mısır ve Sezgin Rahman Mısır etkinlik sonunda yaptıkları açıklamada, etkinliğe katılan tüm öğrencilere teşekkür ettiler. Ayrıca bu dev organizasyonun sorunsuz bir şekilde düzenlenmesinde emeği geçen sponsor firmalara, acenta çalışanlarına, kaptanlara, rehberlere, öğrenci kulüplerine, basın mensuplarına, mülki ve yerel idarecilere müteşekkir olduklarını ifade ettiler.  

(Vira Turizm-Basın)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber