Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, TBMM'de Önemli Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi

Başkan Gürsoy, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adil Karaismailoğlu’nu, Mustafa Şen’i, Yılmaz Büyükaydın’ı, Vehbi Koç'u, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar'ı ve Murat Kaya’yı, Tarım ve Orman Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Seyfullah Arslantürk’ü ve Aile ve Sosyal Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Taştan’ı ziyaret ederek Arsin’in gelişimine ve vizyonuna katkı sağlayacak projeler hakkında önemli toplantılara imza attı.

Ziyaret sırasında Başkan Gürsoy, Arsin’in ekonomik, kültürel ve sosyal gelişimine yönelik projelerini Milletvekillerine ve Bakanlıklara detaylı bir şekilde sunarak çalışmalar için desteklerini talep etti. Milletvekilleri, Arsin’in kalkınmasına ve gelişmesine yönelik Başkan Gürsoy'un çabalarını takdir ederek, ilçenin potansiyelini artırmak ve sürdürülebilir büyümeyi teşvik etmek için her zaman desteklerini göstereceklerini ifade ettiler.

‘’Arsin benim hayatı öğrendiğim ve yaşadığım evim, evim için her zaman daha iyisini ve daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyorum’’

Arsin’in TBMM'de daha fazla tanıtılmasına ve ilçenin gelecekteki projeleri için destek ve kaynaklar sağlama yolunda önemli bir adım olarak değerlendirilen ziyaretlerde Başkan Gürsoy yaptığı açıklamada, ‘’Arsin'in büyümesi ve gelişmesi için elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız ve kararlıyız. Kararlılığımızı bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz ile gösterdiğimizi düşünüyorum. Arsin benim hayatı öğrendiğim ve yaşadığım evim, evim için her zaman daha iyisini ve daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyorum. Hizmetlerimize hız kesmeden devam ederek ilçemizin potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için çalışacağız." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber