banner237
banner238

BAKAN URALOĞLU, TRABZON’DA DÜZENLENEN ‘U-FEST’ ETKİNLİKLERİNE KATILDI… 

U-FEST’DE BAKAN URALOĞLU’NA DERS NOTLARININ VE NOSTALJİK OKUL VE GENÇLİK FOTOĞRAFLARININ YER ALDIĞI VİDEO İLE SÜPRİZ YAPILDI 

BAKAN URALOĞLU, MEZUN OLDUĞU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ’NDEKİ ARKADAŞLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon'da, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca organize edilen ve ulaşımın eğlenceli dünyasını gençlerle buluşturmayı amaçlayan gençlik festivali ‘U-Fest KTÜ’den Başarı Hikâyeleri’ programına katıldı. Üniversite öğrencileri ile bir araya gelen Uraloğlu, ‘U-Fest’ kapsamında açılan bakanlığa bağlı müdürlüklere ait stantları gezerek bilgi aldı. 

BAKAN URALOĞLU’NA KTÜ ÖĞRENCİLERİNDEN SÜPRİZ
Uraloğlu, öğrencilerle söyleşi gerçekleştirmek üzere sahneye çıktığında,  öğrencilik yıllarında çekilen fotoğraflar ile Karadeniz Teknik Üniversitesin‘deki ders notlarının ve diplomasının da yer aldığı video sunumu sürprizi ile karşılaştı. Sürpriz karşısında duygulanan Uraloğlu, üniversite yönetimine ve öğrencilere teşekkür etti. 

Uraloğlu öğrencilerle buluşmasında; öğrencilik yıllarındaki başarı hikayelerini ve ulaşımdan haberleşmeye mega projelerden, gelecek için tasarladıkları eserlere kadar birçok konuyu anlattı.

Uraloğlu’na programda bir sürpriz de mezun olduğu, Karadeniz Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden arkadaşlarından geldi. Programa sürpriz yaparak katılan öğrenci arkadaşları ile bir araya gelen Bakan Uraloğlu, eskileri yâd ederek programda sevinç üstüne sevinç yaşadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber