banner128

Başkan Gürsoy’un Ankara Ziyaretleri Meyve Vermeye Devam Ediyor.. 

Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy’un girişimleri neticesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 600 bin TL değerindeki Çöp Toplama Aracı Arsin Belediyesine hibe edildi.

Arsin Belediyesi Temizlik İşleri Araç Filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini ifade eden Başkan Gürsoy, “Ankara ziyaretlerimiz meyvelerini vermeye devam ediyor.

Bu ziyaretlerde Trabzon Milletvekillerimiz Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora bir an olsun bizi yalnız bırakmıyorlar.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe olarak aldığımız çöp toplama aracının ilçemize kazandırılmasında TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Milletvekilimiz Muhammet Balta’nın emeği çok büyük ve hemşerilerim adına kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a da bugüne kadar vermiş olduğu ve bundan sonra da verecek olduğu destekler için müteşekkiriz.

Hem Temizlik İşleri hem de Fen İşleri Araç Filomuzu güçlendirmeye devam edeceğiz. Yeni aracımız ilçemize hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220