DOĞRU PARTİ RİZE İL BAŞKANLIĞINDAN RİZE MUHTARLAR FEDERASYONUNA ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize Muhtarlar Federasyonunu Başkanlığına seçilen Ballıköy Muhtarı Remzi Güzel ve yönetim kurulu üyelerini DOĞRU Parti İl Başkanı ve ekibi ziyaret ederek tebrik etti.

Rize Muhtarlar Federasyonunu ziyarette DOĞRU Parti Rize İl Başkanı Eyüp Demir yaptığı açıklamada şunları söyledi’’ Federasyon Başkanı kardeşim Remzi Güzel ile uzun ve çok derin mazisi olan güzel bir dostluğumuz var. İlk kez seçildiği görevinde kendisi ve yönetim kadrosuna başarılar diliyorum, muhtarlık makamı gerçek milli iradenin ilk temel taşıdır. Köyünde ve mahallesinde devleti temsil eder. Bizler muhtarlarımıza devlet adamı gözüyle bakan bir siyasi partinin temsilcisiyiz. Başkaları gibi muhtarlarımıza moral kaynağı olarak bakmıyoruz, iktidarımız onların da iktidarı olacaktır’’ dedi.

Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel ziyaret sırasında yaptığı konuşmada’’ başkanımızın ziyaretinden memnunluk duydum. Bizlerde parti çalışmalarında başarılar diliyoruz’’ dedi. Ziyaret sonrasında İl Başkanı Eyüp Demir Muhtarlar Federasyonunu ziyaret anısına başkan Remzi Güzel' e üzerinde Atatürk figürü bulunan bir plaket takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133