Forum Trabzon'da 23 Nisan heyecanı

Forum Trabzon, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli etkinliklerle minik misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 20 Nisan Cuma günü 3. Geleneksel Satranç Turnuvası'nı düzenleyen Forum Trabzon, 23 Nisan tarihinde de çocuk markalarının defilesine ve okulların sahne gösterilerine ev sahipliği yapıyor.  

Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşku dolu etkinliklerle kutluyor.

20 Nisan Cuma günü saat 10.00'da 3. Geleneksel 23 Nisan Satranç Turnuvası düzenlenecek. ”Yaşları küçük, hamleleri büyük” sloganıyla düzenlenen yarışmaya 2011 ve öncesinde doğan toplam 120 sporcu katılacak. Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) lisansına sahip, 2017-2018 yılı vizesi yapılmış satranç oyuncularının katıldığı yarışmanın kazananları sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Forum Trabzon 23 Nisan tarihinde ise saat 14.30'da çocuk markalarının defilesi ve okulların sahne gösterilerinin yer aldığı coşkulu bir kutlamaya ev sahipliği yapacak. Gösterinin finalinde ise satranç turnuvasının kazananlarına ödülleri takdim edilecek.

İlgili Kişi:

Ceylan Naza

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220