banner237
banner238

JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI GÜVEN TAZELEDİ.

Tek liste ile girilen seçim sonucu Başkan Kürşad BEKÂR yönetimindeki Nermin Baki YILMAZ, Prof. Dr. Serkan ÖZTÜRK, Handan TEOMETE, Mustafa KİRİCİ, Emre ÖZÇELİK ve Zehra Dikmen KOL dan oluşan yönetim kurulu yeniden seçilmiştir.  
Üyelerden yeniden güvenoyu alan Başkan Kürşad BEKÂR “Genel Kurulumuza mesaj gönderen AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sn. Yılmaz BÜYÜKAYDIN'a, katılım sağlayan ve konuşma yapan CHP İl Başkanı Sn. Mustafa BAK'a, Saadet Partisi İl Başkan Yrd. Sn. Ahmet YAKUPHAN'a, İnşaat Müh. Odası Trabzon Şube Başkanı Sn. Mustafa TİRYAKİ'ye teşekkür ederiz. Şubemiz her zaman olduğu gibi ülkemizin, mesleğimizin çıkarlarının ve Cumhuriyetimizin temel ilkelerinin savunuculuğunu yapmaya devam edecektir.” İfadelerini kullandı. 
26.01.2024 tarihinde alınan mazbata ardından yapılan yönetim kurul toplantısında ise yeni yönetim kurulu Başkan Kürşad BEKÂR, 2. Başkan Nermin Baki YILMAZ, Yazman Handan TEOMETE, Sayman Emre ÖZÇELİK, Üye Serkan ÖZTÜRK, Üye Mustafa KİRİCİ, Üye Zehra Dikmen KOL olarak şekillenmiştir.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber