banner128

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 82. MERKEZİNİ KANADA’DA AÇTI!

Değişim bir maceradır diyen güler yüzlü, içten, bilgili ve Dünya Değişim Akademisi Uzmanlığını Türkiye’de alan Değişim Uzmanları, herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Hayat değişimden ibarettir, hayallerinizden vazgeçmeyin ve değişimi kucaklayın diyerek önemli de bir mesaj veriyorlar: “Değişime direncin nedenlerinden biri güvenlik ihtiyacıdır. Herkes güvende olmak ister fakat değişim güvensizlik hissine neden olur çünkü yeni olan hiçbir şey güven telkin etmez. Birey güvenlik ihtiyacını karşılamak için değişime direnir çünkü hep “ne olur ne olmaz” endişesi taşır…” Ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabında

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinden yansıyan huzur, güven, bilgelik dolu atmosferi, Kanada’da da bulacaksınız!

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı varDeğişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi, sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Kanada’da da bilgi, deneyim, motivasyon dolu bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner1