banner128

FİSKOBİRLİK – GESOB BULUŞMASI

FİSKOBİRLİK Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen organizasyonda, başta fındık ve FİSKOBİRLİK olmak üzere, Odaların çalışmaları ve faaliyetleri paylaşılırken, Giresun ve çevre illerin güncel meseleleri de konuşuldu. GESOB Başkanı Ali Kara ve beraberindeki heyet ile Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyeleri arasında karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştirildiği toplantıda, birlik ve beraberliğin önemine değinildi. Yemekte istişarenin ehemmiyetine dikkat çekilirken, iki taraf arasında her konuda karşılıklı destek mesajı vurgulandı.
Yemeğin ardından bir konuşma gerçekleştiren GESOB Başkanı Ali Kara, Fiskobirlik’in bölgemiz ve ülkemiz için çok değerli bir marka olduğunun altını çizdi. Kara konuşmasında ‘’ FİSKOBİRLİK ismi, bölgemiz ve ülkemiz için paha biçilemez bir marka. Türk fındığının ve bu markanın yükselmesi, daha iyi yerlere gelmesi için her zaman elimizden gelen çabayı gösterdik, hatta yeri geldi bedel ödedik. FİSKOBİRLİK’in her meselesinde yanında olduk ancak bizim çabalarımız bir yere kadar yeterli oldu. Bu noktada bizler de dahil her kesim kendi öz eleştirisini yapmalı. GESOB ve bağlı odalar olarak, her zaman her yerde FİSKOBİRLİK’in yanındayız. FİSKOBİRLİK hepimizin ortak paydasıdır ve herkes sahip çıkarak elini taşın altına koymalıdır. Bunu açık ve net olarak ifade ediyorum FİSKOBİRLİK’in lehine olan her meselede Sayın Başkanın ve ekibinin yanında olduğumu belirtmek isterim.’’ Açıklamasında bulundu.
GESOB Başkanı Ali Kara’nın ardından bir konuşma gerçekleştiren FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Başkan Kara ve beraberindeki heyetin desteklerinin, FİSKOBİRLİK adına çok değerli olduğunu vurguladı. FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar açıklamasında ‘’ Öncelikle davetimizi kırmayıp icabet eden tüm Oda Başkanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Başkanın FİSKOBİRLİK’in başarılarıyla gururlanıp, dertleriyle dertlenmesi bizler için çok değerli. 2007 yılında devraldığım ve yaklaşık 13 yıldır sürdürdüğüm FİSKOBİRLİK Başkanlığı görevimde, ekibim ve bizlere inanan insanlarla, zor şartlar altında çok önemli işler başardık. FİSKOBİRLİK fındık sektöründe, dünyanın en köklü ve önemli markası. Bizler bu markayı daha ileri nasıl taşıyabiliriz bunun derdindeyiz. Bu bayrağı daha yükseğe çıkarmak adına gecemizi gündüzümüze katıp özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu noktada Sayın Başkan ve sizlerin destekleri bizler için çok değerli. İnşallah ilerleyen dönemde daha sık bir araya gelerek ve sizlerle de istişare ederek FİSKOBİRLİK’i hak ettiği konuma getireceğimize inanıyorum.’’ Diye konuştu.

HABER: GÖNÜL AYDIN

GİRESUN ORDU TEMSİLCİSİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220