AK PARTİ TRABZON İL BAŞKAN ADAYI KAYA:

Ak Parti Trabzon İl Başkan Adayı Metin Kaya ilçe ziyaretlerini sürüyor. Araklı, Sürmene ve Dernekpazarı ilçelerine ikinci ziyaretlerini gerçekleştiren Kaya yaptığı açıklamada koltuk derdinin olmadığını belirterek, “Ak Parti’nin gelecek yarınlarına doğru, dürüst, hizmet sevdalısı kadrolar katmak bu manada partimize katkı sağlamak için çıktığımız yolda ALLAH’ın izniyle güzel ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Gittiğimiz her yerde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgiyi aşkı görüyoruz. Ama partinin gidişatı ile ilgili maalesef aynı şeyleri duyamıyoruz. Sayın Erdoğan’ın bu mirasını hiç edenlere karşı sesimizi daha gür çıkarmalıyız. İnsanlar korkutulmuş, bastırılmış. İnanın tarlalarda, odun keserken, bahçesini yaparken insanları ziyaret ediyorum. Ve omuzlarımızdaki yük, sorumluluk her ziyarette bir kat daha artıyor. Partimizin tabanının bu sesini kongrede dile getireceğim. Emin olun koltuk derdimiz yok, emin olun makam mevki hiç umurumda değil. Sadece bu şehrin bu milletin geleceğini partimizin 2023 hedeflerini düşünüyor ve daha fazla nasıl bu şehre bu millete hizmet edebiliriz diye düşünüyorum. Şölen havasında gerçekleşecek olan kongremizin şimdiden şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Demokrasinin gerçek sahibi millettir. Millette gitmeyen milletini dinlemeyen kişilerin demokrasiden bahsetmesi yersizdir. 2023 yürüyüşümüzü demokrasi ile reformlar ile daha da ileriye taşımak adına demokrasinin gerçek sahipleri ile oluşturacağımız yönetim kurulu listemiz bu şehri bu ülkeyi yansıtan isimlerden oluşacaktır. Bu manada bizlere bugüne kadar güç veren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZ SIRTINI MİLLETE DAYADI

Ortahisar İlçe Kongresinin coşkulu bir şekilde gerçekleştirildiğinin altını çizen Başkan adayı Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ortahisar İlçe kongremizi gerçekleştirdik, kongre salonundaki coşku partimizin aslında ne kadar güçlü ve dinamik olduğunun bir göstergesiydi. Göreve gelen Selahaddin Çebi başkanımızı tebrik ettim, görevinde başarılar diledik. ALLAH’ın izniyle Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan il kongremizde de aynı coşkunun yaşanacağını umuyorum.

Partimizde unutulan, vefasızlık yapılan sadece seçim zamanları akla gelen kişilerin de hakkını en iyi şekilde savunmak seslerini duyurmak adına tüm baskılara rağmen yolumuza devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da seslenmek istiyorum, bizim partimiz demokrasiye eş değer bir tüzüğe bir yapıya sahiptir. Ama birileri tarafından maalesef önümüze engeller konuluyor. Bir zaman Sayın Cumhurbaşkanımıza da aynıları yapmışlardı ama o haklı davasından dönmeyerek bugün dünya lideri oldu. Çünkü sırtını millete dayadı. Benim milletten başka destekçim yok. Ve ALLAH’tan başka kimseden korkum yok. Bu nedenle yolumuzu kesenlere de birilerinin dur demesini istiyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber