AKYAZI TÜNELİ TRAFİĞE KAPATILDI!


 
Trabzon'da Akyazı Tünelinin Trabzon Merkez istikametinin Karayollarının yaptığı çalışma dolayısıyla kapatıldığı bildirildi.

Karayollarından yapılan uyarıda tünellerde aydınlatma sistemi çalışması yapıldığı ve aralıklarla trafiğe kapatılarak trafiğin Akyazı Stadı önündeki servis yolundan verildiği bildirildi.

İşte Karayollarının yaptığı uyarılar;

Karayollarının yapım, bakım, onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Anadolu Otoyolu'nun Düzce-Kaynaşlı kavşaklarında yer alan Düzce bağlantı yolundaki yapım çalışmaları nedeniyle Düzce Gişesi (Gölyaka) trafiğe kapatılırken, ulaşım Hendek ve Kaynaşlı gişelerinden devam ediyor. 

Kırşehir-Ankara yolunun 26-35. kilometrelerinde üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor. 

Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam-Kazan kavşağında köprü üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü izin veriliyor.

Tosya-Osmancık-Merzifon yolunun 32-39. kilometreleri ile Gökova-Köyceğiz-Ortaca yolunun 25-27. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor. 

Osmaniye-Gaziantep yolunun 40-42 ile 46-47. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. 

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometresinde Akyazı ve Beşirli tünellerinde aydınlatma sistemi çalışmaları nedeniyle tüneller aralıklarla trafiğe kapatılırken, ulaşıma her iki yönde servis yolundan izin veriliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber