Başkan Üstün: "Genel Kurmay Başkanlığı gelse yine laf eder bunlar!"

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, Deniz Kuvvetlerinin savaş gemisinin limana girmesini ‘siyasi malzeme yapıyor’ diye eleştirenlere böyle seslendi.. 

Trabzon’un Sürmene İlçesi’nde TCG Fatih geçtiğimiz gün Sürmene Çamburnu Limanı’na girdi. Burada TSK askeri deniz üssü yapma kararı almıştı. Sürmene böylece en büyük ilk savaş gemisini karşılaşmış oldu. 

Bu karılamadan hemen sonra Sürmene’de Belediye Başkanı Rahmi Üstün bir kesim tarafında eleştirilmeye, hatta “Bu savaş gemisi seçime bir ay kala buraya getirdi” demeye başlandı.

Bu eleştiriler ‘pes’ dedirtirken güldürdü.

Bu konu Başkan Rahmi Üstün’e hatırlatılınca,” Onlar ilçemizi sevmeyen küçük bir kesim. Hatta bir elin parmağı kadar yoklar. O nedenle dikkate almıyorum bile” diyerek cevapladı.
Ardından bir de espiri yapan Başkan Üstün, “Yahu Genel Kurmay Başkanlığını Sürmene’ye mi getirsek?” diyerek cevap verdi. 

Çamburnu Limanı'nda 60 dönüm arazi üzerine inşa edilecek askeri deniz üssünde, 400 asker ile 200 sivil memur görev yapacağı öğrenildi. Deniz üssünün limandaki yerleşkesi için deniz kuvvetleri komutanlığı ihale açmaya hazırlanıyor.

Başkan Üstün: "Genel Kurmay Başkanlığı  gelse yine laf eder bunlar!" 

Başkan Üstün: "Genel Kurmay Başkanlığı  gelse yine laf eder bunlar!"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber