Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında kanaat önderleriyle görüşmelerine devam ediyor. 

HÂL VE HATIRLARINI SORDU

Kanaat önderiyle sohbet edip hâl ve hatırlarını soran Başkan Genç; Niyazi Sürmen, İbrahim Keskin, Ali Rıza Akdeniz, Yılmaz Büyükaydın, Tayfun Sezer, Temel Köstereli gibi Trabzon'un önde gelen kanaat önderlerini ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.  Başkan Genç, "Sizlerin engin deneyimlerinden istifade ederek, kendimize yol çizmeye çalışıyoruz. Bunda da muvaffak olduğumuzu düşünüyorum. Bütün kent paydaşlarımızla istişareye çok önem veriyoruz. İnancımızda da istişare önemli bir yer tutar. Hz. Peygamberimizin 'İstişarede hayır vardır' hadisini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız." dedi. 

Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”

SİYASETTE TECRÜBE ÇOK ÖNEMLİ

Siyasette tecrübenin çok önemli olduğunu belirten Başkan Genç, "Trabzon'a hizmet etmiş çok sayıda duayen siyasetçimiz ve kanaat önderlerimiz var. Sizlerin çalışmalarından, fikirlerinden oldukça istifa ediyoruz. Eski ve yeni Trabzon'u bilen duayen siyasetçiler olarak, bizden çok daha iyi bir şekilde eksiklerimizi, varsa hatalarımızı görürsünüz ve daha sağlıklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bunları sizlerin ağzından duymak bizim için çok önemli. Bu tür tecrübeler bir siyasetçinin en büyük hazine niteliğindedir. Biz de bu hazineden mümkün olduğunca istifade etmek istiyoruz. Tecrübe paylaşımının bizi ve Ortahisar'ımızı çok daha güzel noktalara getireceğini düşünüyorum." 

Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”

GEÇMİŞİ BİLMEZSEK GELECEĞİMİZE YÖN VEREMEYİZ

Kent paydaşlarıyla yaptığı görüşmelerden oldukça istifade ettiğini ifade eden Başkan Genç, "Şehrimizin kanaat önderlerinin deneyimlerini, hatıralarını bizlerle paylaşması, bizim için paha biçilemez niteliktedir. Geçmişi bilerek geleceğimize yön vermek bizleri çok daha güzel neticelere ulaştırıyor. Eğer geçmişimizi bilmeksek, geleceğimize de yön veremeyiz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarımız da esasen sizlerin de büyük bir emeği, desteği vardır. Yaptığımız bu görüşmelerden de oldukça istifade ettiğimizi, eksiklerimizi gördüğümüzü belirtmeliyim. Sivil toplum örgütlerimizden tutun da siyasi partilerimize meslek örgütlerine ve kanaat önderlerimize kadar bütün kent paydaşlarımızı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz." sözlerine yer verdi.

Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”

Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”

Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”

Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”,

Başkan Genç: “Şehrimizde her birinin izi var”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber