CHP Heyetinden Trabzon Arsin OSB’ ye Ziyaret

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ve CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’ dan oluşan Cumhuriyet Halk Partisi heyeti, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kuruluna ziyarette bulundu.

İl Başkanı Güzide Uzun yaptığı açıklamada “Genel Merkezimizin aldığı kararla 81 İlimizde oluşturulan Ekonomi heyetleri, yaşanan ekonomik kriz ve çözüm önerileri hakkında Sivil Toplum Kuruluşları ile buluşuyor. Odalarımızın, kuruluşlarımızın, sanayicilerimizin, sokaktaki vatandaşlarımızın önerileri, ekonomik krize bakış açıları doğrultusunda, ülkemizin bu durumdan nasıl beraberce çıkacağını bir rapor haline getireceğiz." dedi.

Toplantıda söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ise CHP Heyetine Arsin OSB’ ye gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü teşekkürlerini sunarken, Trabzon Arsin OSB’ de üretilen ürünler, çalışan sayıları, ihracat rakamları hakkında bilgilendirmede bulundu. Çelebi, sektörel desteklerle akıllı üretimin ve endüstriyel dönüşümün sağlanması hususunda sanayicilerin ve üretimin önündeki engellerin kaldırılması gerektiğine vurgu yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber