Cora’dan Yazıcıoğlu mesajı

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 11. yıl dönümü ile ilgili mesaj yayınladı.

Merhum Yazıcıoğlu’nun ölümünü Türkiye’yi dizayn etmeye çalışan güçlerin içerideki karanlık ellerinin mıntıka temizleme hareketi olarak değerlendiren Milletvekili Av. Salih Cora, “Anadolu'nun yiğit evladı, vatan ve millet sevdalısı, yerli ve milli bir dava adamı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının 11. sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz. Yazıcıoğlu'nun ölümünü Türkiye’yi dizayn etmeye çalışan güçlerin içerideki karanlık ellerinin mıntıka temizleme hareketi olarak değerlendiriyorum. Olayın ardından siyasetteki ve siyasi partilerdeki gelişmeler ve değişimler gözardı edilemez. Dolayısı ile Yazıcıoğlu bir kaza neticesinde ölmedi, alçak bir suikast sonucu şehit edildi” dedi.

Dosya münderecatına bakıldığında aynı kişilerin, yani o karanlık ellerin 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik suikast girişiminde parmak izlerinin bulunmasının tesadüf olarak değerlendirilemeyeceğini kaydeden Cora şöyle devam etti: “Bu suikasti gerçekleştiren o hain ellerin kirli emelleri gün gibi ortaya çıkarılmıştır. Bugün görevimiz o hainlerin, yardım edenlerin, ihmali olanların ve göz yumanların hukuk nezdinde hesap vermesini sağlamaktır. Yazıcıoğlu’nun ruhu şad olsun.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner133

banner220