DEMOKRAT PARTİ İPTAL EDİLEN MİTİNGİNDEN DOLAYI  ŞALPAZARI’NDA BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ!

DEMOKRAT PARTİ İPTAL EDİLEN MİTİNGİNDEN DOLAYI

ŞALPAZARI’NDA BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ!

Demokrat Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ercan Şılbır ve Demokrat Parti Genel İdare Kurul Üyesi Ali Akar bugün seçim çalışmalarına devam etmek üzere Şalpazarı’nda idiler.

Seçim süreci içerisinde çeşitli illerden miting yapmak için izin alan Demokrat Parti yöneticileri Şalpazarı’nda bir şok yaşadı.

Şalpazarı meydanında saat 16.30’da yapacak olduğu mitingin anonsu yapan Demokrat Parti’lilere son dakika gelen Emniyet yetkilileri mitingin için izin verilmediğini açıkladı.

DEMOKRASİYİ KATLETTİLER!

Demokrat Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı halka yaptığı anonsta ‘’Biz Demokrasinin gücü olduğumuzu tekrar gösterdik, onlar bizlerden korktuğu için mitingimize izin vermediler. Vatandaşla önümüzü kesmeye engel olamayacaklar. Ülkemizde demokrasiyi katledenler bugün burada mitingimizi katlettiler.’’ Dedi.

31 MART’IN GALİBİ BİZ OLACAĞIZ!

Başkan Adayı Şılbır konuşmalarının devamında, ‘’İsteseler de, istemeseler de biz halkımıza gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz. Türkiye’de ve Trabzon’da Demokrasiyi yeniden tesis edeceğiz, Demokrat’ın atının sesi geliyor, halkın bağrından gelip kıratın böğrüne giden akım engellenemez. 31 Mart’ın galibi biz olacağız dedi!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber